WYMIANA OLEJU

Podstawowym zadaniem oleju w silniku jest zapewnienie odpowiedniego smarowania między współpracującymi elementami, dzięki czemu zapobiega zużywaniu się współpracujących elementów. Niezależnie od właściwości smarnych olej w silniku także chroni przed korozją, chłodzi elementy wewnętrzne silnika, uszczelnia miejsca styku pierścienia tłokowego z powierzchnią cylindra, czyści i transportuje zanieczyszczenia do filtra. Regularna wymiana oleju jest niezbędna aby usunąć produkty rozkładu oleju oraz zanieczyszczenia zebrane przez olej. Okresowe wymiany oleju powinny być przeprowadzane zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, pamiętając że większość kierowców eksploatuje swoje samochody w warunkach określanych jako trudne.

Jeżeli Państwo nie wiecie jaki olej powinien być w waszym silniku, nasi pracownicy dobiorą właściwy olej i filtr do Waszego samochodu. W naszej ofercie posiadamy produkty takich firm jak: Mobil, Statoil, Lotos, Castrol, Shell, Motul,Orlen, Valvoline, Total

 

 

 

PARTNERZY

Treści zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, o aktualne ceny prosimy pytać w biurze lub telefonicznie.

© Copyright 2015 OPONEX S.C. | Realizacja MINISOFT Interactive Powered by VirgoCMS