SERWIS OGUMIENIA - PRACUJEMY NA NOWYCH I NOWOCZESNYCH MASZYNACH

 

WYWAŻARKA HPA FAIP

Wyważarka osobowa B540 C firmy HPA FAIP wyposażona jest w monitor LCD wykonany w technologii "Touchscreen", pozwalającej operatorowi na określanie parametrów wyważarki poprzez ekran dotykowy. Zastosowano w niej technologię "TwinLight Technology", czyli światło LED oświetlające wnętrze koła oraz wskaźnik laseru wskazujący zalecane umiejscowienie ciężarka. Maksymalna średnica obsługiwanych obręczy to aż 32”. 

 

Prostowarka PO-22H

PO-22 H wyposażona jest w hydrauliczny uchwyt szybkomocujący. Dzięki jego zastosowaniu montaż felgi jest precyzyjny, pewny i znacznie szybszy niż w pozostałych maszynach. Rozwiązanie to jest unikatowe i niestosowane w prostowarkach innych producentów.

 

Montażownica  HPA FAIP

Automatyczna montażownica do opon samochodów osobowych, dostawczych i motocyklowych. Posiada pneumatycznie odchylaną kolumnę oraz pneumatyczne dociskanie stopki demontażu. Ramię głowicy jest sterowane przełącznikiem.

 

 

 

PARTNERZY

Treści zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, o aktualne ceny prosimy pytać w biurze lub telefonicznie.

© Copyright 2015 OPONEX S.C. | Realizacja MINISOFT Interactive Powered by VirgoCMS